رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

دست راست کانتر

پست های پیشنهاد شده

سلام من بار ها از چند روش برای دست راست کردن کانتر انجام دادم ولی جواب نداده کد نوشتم تو کنسول از بازی دست راست کردم ولی هیچی به هیچی لطفا کمک کنید

سلام و درود

این مشکل احتمالا به این دلیل هست که کیفیت کانترتان بهم خورده . از option به بخش video برید و کیفیت را از احتمالا sotfware بر روی Opengl بزارید . و بعد Cs 1.6 رو به طور کامل ببندید . حال دوباره وارد شید . احتمالا مشکل حل میشه

موفق باشید .

لینک به ارسال
  • 7 months later...
در در 5 مهر 1397 در 09:35، Ho3eN - NavasaN گفته است :

سلام و درود

این مشکل احتمالا به این دلیل هست که کیفیت کانترتان بهم خورده . از option به بخش video برید و کیفیت را از احتمالا sotfware بر روی Opengl بزارید . و بعد Cs 1.6 رو به طور کامل ببندید . حال دوباره وارد شید . احتمالا مشکل حل میشه

موفق باشید .

با سلام

یک نکته در مورد این بحث :

چنانچه اگر برای تعدادی از پلیر کیفیت Video از Software به Opengl تغییر نکرد باید بدانند که رم کامپیوترشان پایین است

• لایک 1
لینک به ارسال
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
در در 19 اردیبهشت 1398 در 19:35، Richard گفته است :

با سلام

یک نکته در مورد این بحث :

چنانچه اگر برای تعدادی از پلیر کیفیت Video از Software به Opengl تغییر نکرد باید بدانند که رم کامپیوترشان پایین است

واس من زدم opengl زدم ولی نشد چی کار کنم opengl نشد چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام در بازی چنانچه از کانتر سرزمین دانلود استفاده میکنید دکمه h را بزنید سپس گذینه help و 2 گذینه اخر یکی دست چپ و یکی دست راست میباشد را انتخاب کنید اگر در کانتر های دیگر هم اینگونه بود مطرح کنید

یاحق

لینک به ارسال

برو منوی option همون سربرگ اول گزینه advanced رو بزن بعد یکی از گزینه ها مربوط می شه به راست و چپ دست بودن اونو بزن بعد حتما رو دکمه ی ok کلیک کن تا درست بشه.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...