رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

آنبن شد پیگیری بن t.t در سرور DeathRun

mahdi_20

پست های پیشنهاد شده

• نام شما در سرور
    t.t
  • استیم شما
    STEAM_0:0:1539723876
  • آیپی شما
    37.255.123.77
  • در کدام سرور بن شدید؟
    DeathRun
  • توسط چه کسی بن شده اید؟
    نامعلوم
  • تاریخ بن
    11 مرداد 1399
  • دلیل بن
    نامعلوم
  • توضیحات اضافی
    سلام . من امروز داشتم در سرور deathrun بازی میکردم که یهو از بازی پرید بیرون. بازی را دوباره اجرا کردم و به سرور deathrun رفتم . وقتی وارد سرور شدم دیدم فقط روی حالت تماشاگر هستم . بعد با موس کلیک چپ کردم. دیدم یه نفر 123456 یه جمله انگلیسی مینویسه آخرشم آدرس این سایت بود حذف شد/ بعد دکمه space رو زدم دوباره از بازی رفت بیرون. فکر کردم یه چیتر با این نام 123456 اومده تو سرور بازی رو دوباره اجرا کردم . خواستم برم تو سرور deathrun که نوشت شما از سرور بن شده اید. بعد رفتم تو سرور نایف که از یکی کمک بگیرم که بره تو اون سرور و ببینه کی بنم کرده. بعد دیدم اونجا هم همینطور شده. من روی حالت تماشاچی هستم وهی کلیک میکنم و دوباره فردی با نام 123456 هی یه جمله انگلیسی مینویسه و آخرشم آدرس این سایت هست حذف شد/ .بعد فهمیدم این فرد خودم هستم و اسمم عوض شده اسمم رو به t.t تغییر دادم ولی اتفاقی نافتاد . بازی رو حذف و نصب کردم ایندفعه میتونستم توی همه ی سرور ها بازی کنم غیر از سرور deathrun چون میگه شما از سرور بن شده اید و نمیدونم کی بنم کرده و توسط چه کسی بن شده ام.
ویرایش شده در توسط ModesT
لینک به ارسال
در در 11 مرداد 1399 در 11:00، 20_mahdi گفته است :
  • نام شما در سرور
    t.t
  • استیم شما
  • آیپی شما
    37.255.123.77
  • در کدام سرور بن شدید؟
    DeathRun
    نامعلوم
  • تاریخ بن
    11 مرداد 1399
  • دلیل بن
    نامعلوم
  • توضیحات اضافی
    سلام . من امروز داشتم در سرور deathrun بازی میکردم که یهو از بازی پرید بیرون. بازی را دوباره اجرا کردم و به سرور deathrun رفتم . وقتی وارد سرور شدم دیدم فقط روی حالت تماشاگر هستم . بعد با موس کلیک چپ کردم. دیدم یه نفر 123456 یه جمله انگلیسی مینویسه آخرشم آدرس این سایت بود حذف شد/ بعد دکمه space رو زدم دوباره از بازی رفت بیرون. فکر کردم یه چیتر با این نام 123456 اومده تو سرور بازی رو دوباره اجرا کردم . خواستم برم تو سرور deathrun که نوشت شما از سرور بن شده اید. بعد رفتم تو سرور نایف که از یکی کمک بگیرم که بره تو اون سرور و ببینه کی بنم کرده. بعد دیدم اونجا هم همینطور شده. من روی حالت تماشاچی هستم وهی کلیک میکنم و دوباره فردی با نام 123456 هی یه جمله انگلیسی مینویسه و آخرشم آدرس این سایت هست حذف شد/ .بعد فهمیدم این فرد خودم هستم و اسمم عوض شده اسمم رو به t.t تغییر دادم ولی اتفاقی نافتاد . بازی رو حذف و نصب کردم ایندفعه میتونستم توی همه ی سرور ها بازی کنم غیر از سرور deathrun چون میگه شما از سرور بن شده اید و نمیدونم کی بنم کرده و توسط چه کسی بن شده ام.

سلام. من الان سه روز منتظرم هر ساعت دارم چک می کنم که از سرور آنبن شدم یا نه. من اصلا فکر نکنم یه ادمین منو بن کرده باشه به نظر من بخاطر سرور بوده.لطفا بگید که الان دارید پیگیری می کنید یا نه.

لینک به ارسال
  • نام شما در سرور
    t.t یا شاید 123456
  • استیم شما
    STEAM_0:0:1539723876 در سرور نایف توی بقیه ی سرور ها فرق میکنه(jail.zombie.یا حتی شاید deathrun) 
  • آیپی شما
    37.255.123.77
  • در کدام سرور بن شدید؟
    DeathRun
    نامعلوم
  • تاریخ بن
    11 مرداد 1399
  • دلیل بن
    نامعلوم
  • توضیحات اضافی

لینک به ارسال
  • نام شما در سرور
    t.t
  • استیم شما
  • آیپی شما
    37.255.123.77
  • در کدام سرور بن شدید؟
    DeathRun
    Admin] -Mwiad]
  • تاریخ بن
    11 مرداد 1399
  • دلیل بن
    بی دلیل
  • توضیحات اضافی
  • سلام آقا من فهمیدم destroy شدم.

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، 20_mahdi گفته است :

سلام . ببخشید من هرکاری کردم نشد. کانتر رو کامل از روی کامپیوترم حذف کردم ودوباره نصب کردم. می خواستم بگم دیگه پیگیری نکنید . من تو سرور مجبورم از استیم چنجر استفاده کنم . ولی تو بقیه ی سرور ها این کار رو نمی کنم. من بایه استیم ثابت STEAM_0:0:812639450 تو ین سرور بازی میکنم . من نه چیت میزنم و نه فحاشی میکنم. لطفا منو بن کنید. با same old love هم حرف زدم قبول کرد.

ویرایش شده در توسط 20_mahdi
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Rezakj گفته است :

دوست عزیز استفاده از هرگونه چیت بن داره لطفا خودداری کنید

درخواست شما قبول  شد

سلام لطفا به ادمین -Mwiad تذکر لازم رو بدید چون میتونستم ازش شکایت کنم ولی این کار رو نمی کنم و به عهده خودتون میذارم.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، 20_mahdi گفته است :

سلام لطفا به ادمین -Mwiad تذکر لازم رو بدید چون میتونستم ازش شکایت کنم ولی این کار رو نمی کنم و به عهده خودتون میذارم.

سلام

این تاپیک پیگیری شده. لطفا اگر شکایتی دارید تاپیک دیگری ایجاد کنید.

لینک به ارسال
  • Jorji pinned this موضوع
  • VaH!D-XX unpinned this موضوع
  • جدید...