رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

پیگیری شد پیگیری بن ~>enom در سرور Zombie

پست های پیشنهاد شده

• نام شما در سرور
    ~>enom
  • استیم شما
    STEAM_0:0:1098543934
  • آیپی شما
    5.125.87.85
  • در کدام سرور بن شدید؟
    Zombie
  • توسط چه کسی بن شده اید؟
    نمیدونم
  • تاریخ بن
    نمیدونم دقیق ولی 5 6 روزی میشه تو همین مرداد
  • دلیل بن
    بی دلیل ممکنه اشتباه شده باشه
  • توضیحات اضافی
    هرموقع میرم داخل سرور میزنه: you have been disconnected from the server reason kicked you are banned from this server
    ایپی سرور : 158.58.188.8:27024
    با اونرش هم حرف زدم leon: نتونست کمکم کنه گفت ایپی،نیک،استیمم انبنه ولی هنوز این مشکل هست که معلوم نیست بن شدم یا کیکه چندین روزه نمیتونم برم داخل لطفا کمک کنین
    اسمم اینجا چپکی نوشته میشه: اول ~ هست بعد اون علامته مثل پرانتزه دهنش به سمت چپ باز باشه بعد enom که میشه: venom ممنون از کمکتون
لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، Danial_jv گفته است :
  • نام شما در سرور
    ~>enom
  • استیم شما
    STEAM_0:0:1098543934
  • آیپی شما
    5.125.87.85
  • در کدام سرور بن شدید؟
    Zombie
  • توسط چه کسی بن شده اید؟
    نمیدونم
  • تاریخ بن
    نمیدونم دقیق ولی 5 6 روزی میشه تو همین مرداد
  • دلیل بن
    بی دلیل ممکنه اشتباه شده باشه
  • توضیحات اضافی
    هرموقع میرم داخل سرور میزنه: you have been disconnected from the server reason kicked you are banned from this server
    ایپی سرور : 158.58.188.8:27024
    با اونرش هم حرف زدم leon: نتونست کمکم کنه گفت ایپی،نیک،استیمم انبنه ولی هنوز این مشکل هست که معلوم نیست بن شدم یا کیکه چندین روزه نمیتونم برم داخل لطفا کمک کنین
    اسمم اینجا چپکی نوشته میشه: اول ~ هست بعد اون علامته مثل پرانتزه دهنش به سمت چپ باز باشه بعد enom که میشه: venom ممنون از کمکتون

با سلام.

استیم و ایپی شما در سرور بن نیست.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Leon_Game_YT گفته است :

با سلام.

استیم و ایپی شما در سرور بن نیست.

سلام داداش گلم اینجایی که! اگه میدونستم دوباره خودتی که پیگیری میکنی مزاحم نمیشدم، داداش یه راه حلی چیزی بدین این خیلی مسخره اخه که نمیره داخل سرور،یعنی شما هم نمیدونین دلیل این اخطار چیه؟

you have been disconnected from the server reason kicked : you are banned from this server

لااقل یه راه حلی بدین اخه چرا باید اینجوری بشه یدفعه، اگه کسی دیگه هم این مشکلو داشته یا میدونه لطفا کمک کنه ممنون میشم🌷

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Danial_jv گفته است :

سلام داداش leon من هنوز بن هستم لطفا پیگیری کن چیکار کنم بلاتکلیفم 

در در 9 مرداد 1399 در 01:43، Danial_jv گفته است :

سلام داداش گلم اینجایی که! اگه میدونستم دوباره خودتی که پیگیری میکنی مزاحم نمیشدم، داداش یه راه حلی چیزی بدین این خیلی مسخره اخه که نمیره داخل سرور،یعنی شما هم نمیدونین دلیل این اخطار چیه؟

you have been disconnected from the server reason kicked : you are banned from this server

لااقل یه راه حلی بدین اخه چرا باید اینجوری بشه یدفعه، اگه کسی دیگه هم این مشکلو داشته یا میدونه لطفا کمک کنه ممنون میشم🌷

منم تو سرور deathrun همین مشکل برام پیش اومده هرچی میگم میگن همه یکسانی که بن شده بودن رو آنبن کردیم ولی من هنوزم نمیتونم بازی کنم.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Danial_jv گفته است :

سلام داداش leon من هنوز بن هستم لطفا پیگیری کن چیکار کنم بلاتکلیفم 

با سلام.

تمام کسانی که در سرور بن شده بودند انبن شدند.(لوکال بن ، ایپی بن و بن استیم)

لینک به ارسال

سلام.من توی سرور deathrun هنوزم بن هستم.هم کانتر و هم sxe رو حذف و نصب کردم ولی بازم نشد. به نظر من خود سرور منو بن کرده. توروخدا یه کاری کنید. به خدا هر دفعه که امتحان میکنم و نمیشه گریم میگیره. آقا قبل اینکه بن شم همش این رو مینوشت. am luat destroy and pe "آدرس یک سایت" اگه خواستید آدرس سایت رو هم مینویسم.

ویرایش شده در توسط 20_mahdi
حرف های جدید
لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، 20_mahdi گفته است :

سلام.من توی سرور deathrun هنوزم بن هستم.هم کانتر و هم sxe رو حذف و نصب کردم ولی بازم نشد. به نظر من خود سرور منو بن کرده. توروخدا یه کاری کنید. به خدا هر دفعه که امتحان میکنم و نمیشه گریم میگیره. آقا قبل اینکه بن شم همش این رو مینوشت. am luat destroy and pe "آدرس یک سایت" اگه خواستید آدرس سایت رو هم مینویسم.

با سلام.

اگر مشکلی دارید تاپیکی ایجاد کنید و مشکل خود را شرح دهد تا به شما پاسخ داده شود.

بسته شد.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • جدید...