رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

پیگیری شد پیگیری بن AdMIN Sattar در سرور Zombie

پست های پیشنهاد شده

• نام شما در سرور
    AdMIN Sattar
  • استیم شما
    در سرور بن شدم
  • آیپی شما
    185.220.70.51
  • در کدام سرور بن شدید؟
    Zombie
  • توسط چه کسی بن شده اید؟
    فول ادمین شایان
  • تاریخ بن
    امروز
  • دلیل بن
    الکی
  • توضیحات اضافی
    من ادمین هستم تمام قوانین یاد گرفتم من CTبودم یکی از زامبی ها اومد تو بیس ما هم بلاک میکرد هم خراب نمیزاشت ما چیزی بسازیم منم مجبور شدم 5 مین بن کنمش بعد ادمین شایان بخاطر اینکه من بنش کردم من بن ر داد

یک نفرم 60 مین بن کردم چون اومد تو سرور هر فحشی به دهنش اومد گفت بیس همرو خراب کرد با همه دعوا کرد شاهدم دارم

شایان رو باید بن کنین 3 دست رفت CT بهش گفتم چرا تو همش CT من کیک کرد 🤔منم چیزی نگفتم من 1 روز ادمین شدم قبلا زیاد ادمین خریدم با قوانین سرورم اشنا هستم

3شاهدم دارم که شایان بن کنن شاهد ها متین علی سجاد 

لطفا زود تر ّیگیری  کنین من روزی 12 ساعت انلاینم نمیتونم بخاطر شایان از ادمینیم بگزرم

اونر سرور واقعا سطح ادمینات نگاه کن

لینک به ارسال

الان با نیک ستار رفتم تو سرور تونستم برم الان نگاه میکنم ریمو شدم من از هیچ کدومتون راضی نیستم من 45 هزار تومان دادم یک روز ادمین بودم یعنی چی من از کل شادو گیمز شکایت دارم که منو ریمو کردین

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، SamanBohlol گفته است :
  • نام شما در سرور
    AdMIN Sattar
  • استیم شما
    در سرور بن شدم
  • آیپی شما
    185.220.70.51
  • در کدام سرور بن شدید؟
    Zombie
  • توسط چه کسی بن شده اید؟
    فول ادمین شایان
  • تاریخ بن
    امروز
  • دلیل بن
    الکی
  • توضیحات اضافی
    من ادمین هستم تمام قوانین یاد گرفتم من CTبودم یکی از زامبی ها اومد تو بیس ما هم بلاک میکرد هم خراب نمیزاشت ما چیزی بسازیم منم مجبور شدم 5 مین بن کنمش بعد ادمین شایان بخاطر اینکه من بنش کردم من بن ر داد

یک نفرم 60 مین بن کردم چون اومد تو سرور هر فحشی به دهنش اومد گفت بیس همرو خراب کرد با همه دعوا کرد شاهدم دارم

شایان رو باید بن کنین 3 دست رفت CT بهش گفتم چرا تو همش CT من کیک کرد 🤔منم چیزی نگفتم من 1 روز ادمین شدم قبلا زیاد ادمین خریدم با قوانین سرورم اشنا هستم

3شاهدم دارم که شایان بن کنن شاهد ها متین علی سجاد 

لطفا زود تر ّیگیری  کنین من روزی 12 ساعت انلاینم نمیتونم بخاطر شایان از ادمینیم بگزرم

اونر سرور واقعا سطح ادمینات نگاه کن

با سلام.

به دلیل تخلف در سرور به دستور من 5 دقیقه از سرور بن شدید و هم اکنون بدون هیچ مشکلی میتونید در سرور بازی کنید.

اگر مشکلی برای اکانت شما پیش اماده به ایدی @Leon_Game در تلگرام پیام بدید.

لینک به ارسال
  • جدید...