رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

آنبن شد پیگیری بن Grey در سرور GunGame

پست های پیشنهاد شده

• نام شما در سرور
    Grey
  • استیم شما
    STEAM_0:0:542200588
  • آیپی شما
  • در کدام سرور بن شدید؟
    GunGame
  • توسط چه کسی بن شده اید؟
    Full-admin] SK FALLEN]
  • تاریخ بن
    99/4/31
  • دلیل بن
    Lambert
  • توضیحات اضافی
    سلام و خسته نباشید
    مورد اول اینکه بعد از این مپ که به عنوان سند آورده شده دو دست دیگر هم بازی کردیم (در دست دوم بن شدم). ادمین میتونست قبل از بن کردن نگاهی به این دو دست بکنه تا متوجه بشه که از لمبرت استفاده نکردم مخصوصا دست اول که در مپ اتاق زنون اگه اشتباه نکنم بود که اگه میخواستم استفاده بکنم در اینجا نیاز بیشتری داشت تا قبلی.
    مورد دوم یک بخشی برای ارائه سند از سوی بازیکنا بذارید تا ماهم مدرکای خودمون رو ارسال کنیم من میتون با فیلم گرفتن باکیفیت مطلوب از کنسول و تاریخ اطمینان بدم که از هیچ چیز خلاف قوانین استفاده نکردم و نمیکنم
لینک به ارسال
در 50 دقیقه قبل، Muhammad-mahdi گفته است :
  • نام شما در سرور
    Grey
  • استیم شما
  • آیپی شما
  • در کدام سرور بن شدید؟
    GunGame
    Full-admin] SK FALLEN]
  • تاریخ بن
    99/4/31
  • دلیل بن
    Lambert
  • توضیحات اضافی
    سلام و خسته نباشید
    مورد اول اینکه بعد از این مپ که به عنوان سند آورده شده دو دست دیگر هم بازی کردیم (در دست دوم بن شدم). ادمین میتونست قبل از بن کردن نگاهی به این دو دست بکنه تا متوجه بشه که از لمبرت استفاده نکردم مخصوصا دست اول که در مپ اتاق زنون اگه اشتباه نکنم بود که اگه میخواستم استفاده بکنم در اینجا نیاز بیشتری داشت تا قبلی.
    مورد دوم یک بخشی برای ارائه سند از سوی بازیکنا بذارید تا ماهم مدرکای خودمون رو ارسال کنیم من میتون با فیلم گرفتن باکیفیت مطلوب از کنسول و تاریخ اطمینان بدم که از هیچ چیز خلاف قوانین استفاده نکردم و نمیکنم

سلام

شما میتونید در تاپیک درخواست ان بن مدارک خودتون رو ارسال کنید که ثابت میکنه شما کاری نکردید.

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، Muhammad-mahdi گفته است :
  • نام شما در سرور
    Grey
  • استیم شما
  • آیپی شما
  • در کدام سرور بن شدید؟
    GunGame
    Full-admin] SK FALLEN]
  • تاریخ بن
    99/4/31
  • دلیل بن
    Lambert
  • توضیحات اضافی
    سلام و خسته نباشید

باسلام درخواست شما بررسی شد و با موفقیت آنبن شدید و میتوانید در سرور پلی بدید!

لینک به ارسال
  • جدید...