رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

هشدار برای ویروس های فیلتر شکن Psiphone 3 & SA:MP CAC

پست های پیشنهاد شده

با سلام می خوام امروز شما رو با یک سری از ویروس هایی که تازه اومده آشنا کنم.این نوع ویروس ها در فضای رم شما تکثیر می شن و در آخر باعث کندی و پایین اومدن Usable رمتونو پایین میاره.

حالا از کجا بفهمیم که کدو ویروسه کدوم نه.

1.برای دانلود این 2 فایل ضروری حتما از مرور گر "Google Chrome" یا "Chromium" با "Tor" استفاده کنید.چون این مرورگر ها سریعا ویروس رو تشخیص داده و عملیات دانلود رو لغو می کنند(حتی در صورت رضایت شما!)

و سیستم شما زیستارت میشه.

2.معمولا توی ویروس ها اشتباهات املایی هست مثل Psiphon به جای Psiphone. اینجا ها اگر شما متوجه شدید هیچ وقت نرم افزار رو حذف نکنید و با نرم افزار CCleaner پاک کنید.

3.هیچ وقت از سایت های روسی فایل نگیرید!متاسفانه طبق تجربه بنده هر وقت درگیر ویروس شدم فایل ها از سایت روسی بوده.از سایت های روسی حدالامکان دانلود نکنید

لینک به ارسال

سلام وقت بخیر ...

اگر از آنتی ویروس نود 32 استفاده کنید مخصوصا ورژن تحت وب ، اولا که سایت های دارای کوکی های غیر مجازو بلاک میکنه و اصلا اجازه ورود نمیده دوم اینکه قبلا دانلود هر لینکی ، ابتدا اونو اسکن میکنه بعد اجازه دانلود میده و در آخر حتی اگر آنتی ویروس غیر فعال باشه و یک فایل حاوی تروجان یا ویروس و یا اکسپلویت رو دانلود کنید ، با فعال شدن نود 32 اتوماتیک اونارو پاک میکنه ...

موفق باشید //

• لایک 1
لینک به ارسال
  • SenaTor locked و unlocked this موضوع

سلام ببخشید الان من در گیز یه ویروس شدم هرچی پاک میکنم باز تکثیر میشه انتی ویروس نود ۳۲ هست اسم ویروس هم raminit همچین چیزی هست چیکار کنم حتی به فایل های تیم اسپیکم هم اومده وقتی پاک میکنم تیم اسپیک دیگه به سرور وصل نمیشه

لینک به ارسال

گام 1 - غیرفعال سازی System Restore ویندوز
گام 2 - آشكار سازی فایل‌ها و فولدر ها از حالت hidden
گام 3 – تغییر حالت کلید زیر در رجیستری به حالت پیش فرض به شرح زیر :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsNT\CurrentVersion\Winlogon\"Userinit" = "%Windir%\system32\userinit.exe "

نکته: برای ورود به رجیستری، عبارت regedit را در run تایپ و اجرا کنید.

گام 4- جستجو و حذف فایل‌های فوق از سیستم قربانی
گام 5 – پاكسازی cookies و فولدر temp
گام 6 – غیرفعالسازی ویژگی autorun تجهیزات قابل حمل در سیستم قربانی
گام 7- سیستم را مجددا راه­ اندازی می‌كنیم.

پس از اینکه با روش های فوق، این ویروس را حذف نمودید، اقدام به Uninstall و نصب مجدد نرم افزارهای موردنظرتان نمایید.

موفق باشید

در ضمن دوست عزیز حتمن تیم اسپیکتو پاک کن مطمئن شدی که ویروس ریشه کن شده (که نمیشه)دوباره نصبش کن

این ویروس شما از نوع ویروس های کرم هستش.تعجبه من اینه که این ویروس اکثرن فایل های مربوط به ویندوز و Office رو درگیر می کنه.شما کاری که می تونی بکنی اینه که آنتی ویروستو آپدیت کنی به آخرین ورژن

موجود.ولی من از اسناد کارم پرسیدم.تضمین نمیشه که درست بشه

• لایک 1
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، MAHDI HACK گفته است :

خیلی ممنون

سلام

2.6 در تاپیک ها ، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی ، خوب بود ، ممنون و... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها ميشوند.

• تشکر 1
لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...