Хостинг пакети

Посетете ја страната за нарачка како би ги погледнале услугите кои ги нудиме. Со пристапување на постоечките корисници ќе може да направат нарачка на дополнителни опции.

КОРИСНИЧКИ ПРОФИЛ

Веќе имате регистрирано кориснички профил кај нас? Доколку имате, кликнете подолу за да се најавите во системот, а воедно и управувате со вашата корисничка сметка.

Најнови корисни информации

تغییرات سخت افزاری 28 Mar 2020

به اطلاع میرساند به علت تغییرات سخت افزاری تمامی سرورها برای چند ساعت خاموش خواهند بود.

انتقال سرور های کانتر استرایک 1.6 مشتریان 26 Mar 2020

سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران شادوگیمز. به اطلاع میرساند تمامی مشتریان سرور کانتر استرایک 1.6 که دارای سروری با مود ClanWars، Match و یا Mix بودند از این پس برای اتصال به سرور خود باید بجای... Повеќе »

تغییر آیپی سرورهای مجازی تهران 29 Jan 2019

به اطلاع میرساند ایپی های سرور تهران با آیپی جدید جایگزین شده است درصورت عدم توانایی اتصال به سرور لطفا تیکت ارسال کنید تا آیپی جدید برروی سرورها ست گردد.